poznam kobiete.txt

(1 KB) Pobierz
Czeć. 

   Poznam fajnš, miłš i dobrš kobiete na poziomie. Szukam inteligentnš, dojrzałš i spokojnš ale z odrobinš szaleństwa w sobie, takš która potrafi dbać o faceta, 
jest troskliwa i czuła i nie boi się okazywać uczuć. Lubię zdrowy styl życia, rower, basen, dobre jedzenie, spacery, film. Nie mam nałogów i nie mam tatuaży. To tak po krótce. 
Czasami jestem domatorem bo nie mam z kim jechać np. na rowerze lub ić na spacer i się nudze. 
Szukam kobiety (rzecz jasna) ot takiej kochanej, do miłoci, kochania się, przytulania, uczucia, zawarcia stałego zwišzku, dzieci, rodziny. 

Pragnę poznać na stałe...
Potrzebuje tchu, oddechu, zapachu, rozmowy i kobiety na stałe. Nie na chwile, nie na dzień, na stałe na zawsze, nie w snach, w realnym prawdziwym życiu...

Poznam do stałej znajomoci kobiete szczupłš wysokš od 160 cm do 175 cm. w wieku 24-37 lat i nie posiadajšcš dzieci. 
W poprzednich latach pracowałem za granicš i znam kilka języków obcych. Nie mam dzieci, nie mam żony, nie płace alimentów, nie mam kredytów, rozmiar buta mam 44 i 43. 
Nos mam prosty :-), mam dwóch braci... mam auto i prawo jazdy. Nie chrapie w nocy, jestem spokojny, normalny, nie mam nałogów. Jestem szczupły, zadbany, optymista. 

Jestem ogólnie szczery, miły, sympatyczny, wierny, zaufany, odważny, mšdry, taki misiowaty przytulasek, szczupły fajny chłopak wiedzšcy co to uczucie, miłoć i itd. 
Lubie: jedzić na rowerze i autem, pływać w basenie, TV, muzyka (Polska i troche zagraniczna), czytam prase np. MOTOR i Auto wiat (interesuje się motoryzacjš). 

Jestem rocznik 1979 i mieszkam w woj. lšskim.

Pisz do mnie sms na numer: 501 968 850
Zgłoś jeśli naruszono regulamin