RDA E-Aukcja-4.pdf

(445827 KB) Pobierz
Rzeszowski Dom Aukcyjny
E-Aukcja 4 (28 września - 1
października)
28/9/2020
1.
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1614, Kraków
Pół
Ładny
egzemplarz.
Patyna, nalot.
Górecki K.14.2.b (F1)
Stan zachowania: 2-
2.
Cena wywoławcza: 50 zł
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1614, Bydgoszcz - orze
ł
Pół
orzeł
Ładny
egzemplarz, lekko niedobity.
Pierwsza emisja półtoraków z orłem na awersie i oznaczeniem
nominału pod orłem.
Górecki B.14.2.b (F3)
Stan zachowania: 3+
3.
Cena wywoławcza: 100 zł
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1614, Bydgoszcz - wysoka
Pół
korona •SIGIS
Bardzo
ładny
egzemplarz.
Patyna, nalot.
Odmiana z SIGIS/POL.
Wariant z wysoką koroną z kropką na początku legendy
awersu.
Górecki B.14.3.a (F1)
Stan zachowania: 2/2+
4.
Cena wywoławcza: 60 zł
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1614, Bydgoszcz - kropki
Pół
przy skrócie daty
Bardzo
ładny
egzemplarz.
Patyna, nalot.
Odmiana z SIGI/POL.
Wariant z kropkami przy skrócie daty.
Górecki B.14.3.l (F1)
Stan zachowania: 2
Cena wywoławcza: 50 zł
5.
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1614, Bydgoszcz - niska
Pół
korona
Bardzo
ładny
egzemplarz.
Patyna, nalot.
Odmiana z SIGIS/POL.
Wariant z niską koroną.
Górecki B.14.3.a (F1)
Stan zachowania: 2
6.
Cena wywoławcza: 60 zł
Zygmunt III Waza, Pó
ł
Pół
korona SIGIS
Bardzo
ładny
egzemplarz.
Patyna, nalot.
Odmiana z SIGIS/POL.
Wariant z wysoką koroną bez kropki na początku legendy
awersu.
Górecki B.14.3.a (F1)
Stan zachowania: 2-/2
7.
Cena wywoławcza: 50 zł
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1615, Kraków
Pół
Piękny egzemplarz.
Patyna, nalot.
Górecki K.15.1.b (F1)
Stan zachowania: 2+/1-
8.
Cena wywoławcza: 70 zł
Zygmunt III Waza, Pó
ł
torak 1615, Bydgoszcz
Pół
Piękny egzemplarz z bardzo
ładnie
zachowanym połyskiem
menniczym.
Odmiana z SIGI M D L w legendzie awersu.
Wariant z szeroką koroną niezilustrowany u Góreckiego.
Górecki B.15.1.g1 var. (F1)
Stan zachowania: 2+
Cena wywoławcza: 60 zł
Zgłoś jeśli naruszono regulamin