Royal Envoy Campaign for the Crown.txt

(1 KB) Pobierz
Royal Envoy to seria gier, w których bierzemy udział w budowie oraz rozbudowie wiosek poddanych władcy pewnego królestwa.

Mielimy już Royal Envoy w wersji 1, 2 oraz 3, teraz przyszedł czas na wersję oznaczonš jako Campaign for the Crown.
Zgodnie z zachowanš wczeniej numeracjš to byłaby wersja nr 4.
Czym właciwie ona jest?
Życie toczy się jak zwykle: mšdry król oraz szczęliwi poddani. Jednak nagle kto w czarnym płaszczu wdarł się do królewskiego pałacu. Osobnik ten stwierdził, że ma prawa do tronu, oskarżył też króla, że nie potrafi zarzšdzać królestwem i zażšdał swojej elekcji.

Król jako to król w tej grze, stwierdził, że kto mšdry i szlachetny musi mu pomóc w zachowaniu królestwa. Jak zawsze tym obrońcš staje się gracz :)

Włanie tak rozpoczynamy nasze zmagania w tej grze. Po raz kolejny musimy przywrócić ład i porzšdek w królestwie alby umożliwić prawowitemu władcy tej krainy jego dalsze panowanie.

Budujemy więc domy dzięki którym zbieramy złoto, tartaki, które dostarczajš drewna, markety, które umożliwiajš zakup żywnoci. cinamy drzewa, naprawiamy kładki oraz osuszamy zalane tereny. Wszystko po to żeby w naszym królestwie żyło się lepiej :)

W grze zarzšdzamy zasobami w taki sposób żeby udawało się nam wykonać zadania w danego poziomu. Zwykle nie sš one zbyt trudne dlatego też gra ma charakter rekreacyjny.GRĘ MOŻNA POBRAĆ ZA DARMO Z TĽD  https://www.dolinagier.pl/gry_do_pobrania,pelne_wersje_gier,17,1,royal_envoy_campaign_for_the_cro,499.html
Zgłoś jeśli naruszono regulamin