opis.txt

(1 KB) Pobierz
Uwaga po instalacji na pulpicie pojawiš się dodatkowe dwie ikony "Clean computer KCleaner" i "Software Update SUMo". Sš nie gronie i nie zawierajš Adware. Obydwie ikony można miało usunšć do kosza, zostawiamy tylko DUMo.

Program jest prosty w obsłudze, nie posiada języka polskiego.

Kompatybilny z Windows 10, 8, 7, XP [32 i 64 bity]

Klucz z numerem seryjnym:

Użytkownik (Name): SharewareOnSale

Serial: 21090073066094078108065096074097079097080093081050046049056

Instalacja, obsługa oraz proces rejestracji DUMo.
Program wystarczy pobrać i zainstalować na komputerze wpisujšc w polu rejestracji załšczony klucz licencji. Rejestrację do wersji Pro wykonamy przez kliknięcie na znak zapytania, który znajduje się na górnej belce interfejsu. Następnie przechodzimy do zakładki About i wpisujemy numer seryjny oraz nazwę usera i klikamy ok. Od tej pory możemy cieszyć się pełnš profesjonalnš wersjš DUMo.
Program DUMo (Drivers Update Monitor) w profesjonalnej pełnej wersji dostępny za darmo z legalnym kluczem. Narzędzie skanuje zasoby komputera oraz wywietla informację o nieaktualnych sterownikach. Aplikacja w płatnej wersji profesjonalnej, pozwala na aktualizację najnowszych driverów które dostępne sš w oficjalnej witrynie producenta.


Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta. Wystarczy w programie kliknšć dwa razy na nieaktualny sterownik i automatycznie zostaniemy przeniesieni do strony, gdzie można zaktualizować sterownik.

Narzędzie wywietla twórcę sterownika czy jego aktualnš najnowszš wersję. Dodatkowo monitoruje pracę CPU, RAM oraz tworzy i zapisuje raporty ostatnich aktualizacji. Jest to skuteczna metoda, która pozwala utrzymać dobrš kondycję systemu operacyjnego Windows i zapewnia sprawne działanie wszystkich urzšdzeń
Zgłoś jeśli naruszono regulamin